Kına Organizasyon

Kına Organizasyon Firması

Son Gecenin Anısı Kına Organizasyon

Merhaba Kına Organizasyon Ziyaretçimiz,

Evliliğe doğru giden adımlarda, gelinin anne ve baba evinden ayrılacağı son gecedir kına organizasyon. Doğanın insanlar üzerinde ki kanunu olsa gerek, evlatlar büyür ve yuvadan ayrılarak kendi yuvalarını kurarlar. Tabi geleneklerimiz karşısında kız almanın şahşahlı olması istenir. Öncelikle kız isteme evresi yüzükler takılır nişan organizasyonu yapılır vs. En önemli anı kına gecesi ve düğündür. Kına gecesi geçmişten günümüze gelen önemli adetlerdendir.

Hızla Artan Organizasyon Firmaları

Fakat günümüze biraz daha uygun biraz daha popüler kına organizasyonu yapılmaktadır. Sadece orkestralarla sınırlı kalmamaktadır. Daha şanlı olsun istenerek kına tahtı, kına aksesuarları, modern bindallılar, kırmızı halı ve kına minderleri gibi aksesuarlarla ortam göze hitap eder hale getiriliyor. Sonrasında istenen kına kızları ve bayan dj gibi ekstra personel kiralanarak ortamda çeşitli gösteriler yapılıyor. Kına gecesi organizasyonuna gelen misafirler adeta büyülenerek akılda kalır bir kına organizasyon” yaşıyorlar.

Tabi oluşan talepler doğrultusunda yüzlerce firma kurulmakta, kına organizasyon firmaları çoğalmakta. Doğal olarak organizasyonu yapacak çiftlerimiz kararsız kalmakta ve yanlış kararlar verebilmekteler. Bu hatalara düşmemek adına mutlaka detaylı araştırma yapılmalı. Çünkü Asrı Rüya Organizasyon‘un dediği gibi “Organizasyon Telafisi Olmayan Bir Sanattır.”

Peki Hangi Kına Organizasyon Firmasını Tercih Etmeli?

Her firmadan bu sanatı beklemek pek doğru olmaz. Peki nelere dikkat edilmesi gerekiyor. Öncelikle kına organizasyonu yapılmadan önce kına gecesi yapılacağı tarih ve ortam belirlenmeli. Sonrasında gözünüze çarpan organizasyon firmaları ile görüşüp, en önemlisi olan güven duyma hissini yaşamalısınız. Sonrasında kullanılan malzeme ve aksesuarları görmek istediğinizi belirtiniz. Malzemelerin kalitesi ve görselliğine dikkat etmelisiniz. Tabi geçmiş yılların deneyimlerini de görmelisiniz. Çünkü herşey size vaat edildiği kadar güzel olmayabiliyor. Kına gecesinin yaşandığı gün ise binlerce pişmanlık duyabiliyorsunuz. Dilerseniz buyrun gelin. Hiçbir organizasyon yapmasanız bile ofisimizde kahvemizi içip, misafirimiz olun. Yaptığımız işleri, aldığımız rezervasyonları sizlerle paylaşmaktan onur duyacağız. Kına organizasyon dışında yaptığımız işleri de paylaşmak isteriz. Organizasyon geniş kapsamlı sektör olduğundan tek alanda değerlendirmek doğru olmaz.

 

 

ekonomik kına paketi

 

Ekstra Hizmetlerimiz ve Kına Paketlerimiz

Bunun yanında Düğün organizasyon, Ses sistemi kiralama, Açılış davet organizasyonları, Fuar hostesi ve mankeni, Parti Kokteyl, Canlı Müzik grubu vb. Tüm alanlarda hizmet veriyoruz. Sitemizi detaylı inceleyecerek Asrı Rüya kına organizasyon iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerle bu yazı içerisinde paket içerik ve fiyatlarımızı da paylaştık. Sizlere en uygun bütçelere en kaliteli hizmeti sunmak adına özenle hazırlanmış paketlerimiz tercih edeceğinizi umuyoruz. Biz aynı zamanda sizlere memnuniyet garantisi sunuyoruz. Kına kızları personellerimizi daha iyi hizmet adına özenle seçiyoruz. Prezantabl ve kültürlü olmaları birinci amacımızdır. Asrı Rüya Organizasyon olarak sizlere uygun 4 adet paket hazırladık. Diğer kına organizasyon firmalarında olduğu gibi içerikleri boştan boştan laflarla süsleyip sunmak değil dolu dolu kullanacağımız malzemeleri ve verilecek hizmetleri yazıyoruz. 4 adet paketlerimiz şunlardır. Ekonomik kına paketi, Standart kına paketi, Gold kına paketi ve Lüks Gold kına paketi olarak hazırladık.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekonomik pakette bütçenize en uygun ve dolu dolu içerik hazırladık. Standart pakete standartların üstünde içerik hazırladık. Gold pakette fırsat paketi olarak altın değerinde sunmaktayız. Ve en lüks paketimiz olan Lüks Gold Paket sizleri sadece karar vermeye davet ediyor. Çünkü bu pakette siz sadece karar veriyorsunuz geri kalan tüm herşeyi Lüks Gold Paket hazırlıyor. Buyrun gelin ve bizimle iletişime geçin sizlere ihtiyacınız olan en uygun paketi seçelim. Kına organizasyon kararını verip kına gecesi telaşını atlattıktan sonra düğün organizasyon gününde sizlere ayrı ayrı destek paketleri seçerek yoğun gününüzde sizleri tüm angarya işlerden kurtaralım. Ayrıca kiralamış olduğunuz salon müzisyeni ve müzik ekibi kafanızda soru işareti yaratıyorsa buyrun gelin bu konuda sizlere en kaliteli ve seçkin sanatçılarımızı sunalım.

 

“Organizasyon Telafisi Olmayan Bir Sanattır”

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest