Orkestra Kiralama Hizmetleri

Eğlencenin ve kutlamanın olduğu her alanda, orkestra kiralama temini de şarttır. Müziksiz bir eğlence, maalesef etkinlik olarak sayılamayacak kadar durgun geçecektir.

orkestra-kiralama

Orkestra hizmetleri veren firmalar ile anlaşarak, her kutlama ya da davet için uygun bir orkestra planlanması sağlanabilir. En çok doğum günleri, düğünler, yıl dönümü kutlamaları, şirket yemekleri ve bunun gibi etkinlikler için orkestra kiralama işlemlerine başvurulmaktadır. İyi firmalar ile anlaşma sağlanırsa, gerçekten de kaliteli müzik yapan orkestralar, etkinlikleri çok eğlenceli bir hale dönüştürür.

Orkestra kiralama İstanbul firmaları, bu konuda gerçekten başarılı işler yapıyor. İstanbul içerisinde çok fazla etkinlik ve kutlama yapıldığı için, orkestra ihtiyacı da neredeyse her gün için var. Her mekana ve kutlamaya uyum sağlayabilecek orkestralar ile, şarkı repertuarının ayarlanmasından sahne yerine ve planlanmasına kadar her aşamada orkestra ekibi, hizmet talebinde bulunan kişiler ile uyumlu bir şekilde çalışır. Orkestranın çalacağı müzikler, kutlamaya uygun şekilde belirlenir. Orkestra kiralama İstanbul gibi bir büyükşehirde, gerçekten çok kaliteli işler halinde gerçekleştirilmektedir. Çok iyi ve kaliteli ses sistemlerinin temini ve kurulumu da orkestra ekibi tarafından sağlanır. Sahne üzerinde etkinlik sağlayacak orkestra gruplarının haricinde, karşılama  ve kokteyl orkestra grupları da görev sağlar.

Giriş müziği verilerek karşılamanın orkestra ile sağlanması, kutlamanın çok daha şık bir organizasyon haline gelmesinde etkilidir. Solist ile birlikte, her enstrümanı çalacak olan kişi, kendi alanında uzman ve son derece deneyimlidir. Teknik ekip de, kurulum konusunda aynı uzmanlığı ve tedbiri gösterir. Böylelikle sorunsuz ve sürprizsiz bir orkestra etkinliği eşliğinde, kutlamalar herkes tarafından beğenilecektir. Çocuk etkinliklerine özel, çocuk şarkılarından oluşan eğlenceli repertuar ve şovlar ile de, orkestralar kutlamalar için çok iyi hizmetler sunmaktadır. Müzik türleri olarak hem geceye uyum sağlayacak hem de kutlama ile ilgili olduğunda devreye girecek Latin orkestrası, Türk Sanat Müziği orkestrası ve sıra gecesi ekipleri gibi farklı organizasyonlara özel seçenekler de mevcuttur.

orkestra-firmalari

Kiralama Fiyatları Nedir?

Orkestra kiralama fiyatları, bilindiğinin aksine oldukça uygun fiyat alternatiflerinden oluşur. Herkes bütçesine uyan bir orkestra hizmeti ile anlaşabilir. Orkestra firmaları da, etkinlik sahiplerine fiyatlar konusunda yardımcı olmaya daima hazırdır. Fiyatları etkileyen birçok etken de mevcuttur. Solistin ve diğer müzisyenlerin çalışma sağlaması, repertuar ve etkinlik süresi, sahnenin türü, müzik türü ve diğer birçok detay ile fiyatlar düzenlenir.

Bir kutlamayı ya da etkinliği daha eğlenceli, akılda kalıcı ve farklı hale getirmek için orkestra ile birlikte müziği de dahil etmek, iyi bir tercih olacaktır.

 

Kına organizasyon firması olarak müzisyenlikten gelen temelimizle kaliteyi en üst seviyelerde sunmaktayız. İstanbul ve çevre illere hizmetimiz vardır. Daha fazlası için Bizi Arayın…

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest