Nişan Organizasyonu Package

Nişan Organizasyonu

Aile kurumunun oluşmasının birinci aşaması olan nişan organizasyonu törenleri, gelin ve damat adayı ile ailelerin en mutlu oldukları en özel gecedir. Bu günün özel olması nedeniyle aileler davetliler tüm organizasyonu kendileri yapmazlar.  Yerine eksiksiz kusursuz bir nişan gecesi organizasyonu olması için nişan organizasyon firmalarına başvurup profesyonel yardım alabilirler. Günümüzde deneyimli ve profesyonel hizmetleri ile nişan gecelerinin unutulmaz bir gece olmasını sağlarlar. Nişan organizasyon firmaları paket hizmetler ve özel hizmetler olarak iki farklı şekilde hizmet veriyorlar.

nisan-organizasyon

Nişan organizasyonları; ailelerin isteklerine göre masa süsleme, masa giydirme, çinili süsleme, jel mum, ışık yolu gibi sade ve  küçük organizasyonlar olduğu gibi  havai fişek gösterisi, ışık seli, özel canlı çiçekler, kristal süslenmiş masa, tekne organizasyonları, tekne süsleme, catering hizmetleri gibi kapsamı çok geniş olan nişan organizasyonlarıdır. Günümüzde maddi duruma göre aileler için her bütçeye uygun olan nişan organizasyon paketleri vardır.  Nişan organizasyon firmaları  her bir hizmet  kalemini ayrı bir ücretlendirme ile ailelere sunmakta ve isteyen ailenin kendi nişan organizasyon paketini kendilerinin oluşturmasına da imkan sağlamaktadır.

nisan-organizasyonu

Nişan Organizasyon Fiyatları

Günümüzde çok profesyonel  hizmetler olarak sunulan nişan organizasyonları  nişanın yapıldığı mekana göre farklı ücretler ile ücretlendirilmiştir. Nişan organizasyon firmaları;  paketlere ve nişanın yapılmasının istenildiğini  yere göre 3000 TL den başlayıp 100000 TL ye kadar farklı  nişan organizasyon fiyatlarına göre fiyatlandırma yapmış ve müşterilerine   hizmet vermektedir. Nişan organizasyon şirketleri  isteğe göre  nişan boyunca  gelin ve damat adaylarının nişan alanına girişlerinden başlayarak nişanın bitişine kadar her anlamda eksiksiz ve kusursuz hizmetler veren nişan organizasyon firmalarıdır.  Bu şirketler  paket olarak hizmet verdikleri gibi kişi başına ücretler ile de hizmet vermektedirler. Nişan masası ve sandalye süslemesi, gelin yolu düzenlemesi, tül bağlama, masa üstü canlı ve yapay çiçekler, misafir karşılama, yer göstere, pasta servisi, içecek servisi, müzisyen, orkestra, sahne hizmetleri  gibi hizmetleri kişi başına ücretlendirme ile de müşterilerine sunabiliyor. Bu süreçte nişan organizasyon şirketleri,  bu hizmetlerin yanında islami nişan organizasyonları  kapsamında  da hizmet vermektedir. Nişan organizasyon fiyatları islami nişan organizasyonlarında farklılık gösterebilir.

Nişan törenleri her iki taraf ve aileleri için özel geceler olduğu için muhteşem bir organizasyon planlaması yapılmalı. Eksiksiz bir nişan organizasyonu için tecrübeli ve profesyonel hizmetler veren  nişan organizasyon şirketlerinden hizmet almalıdır. Gelen misafirlerin rahat etmesi ve nişan boyunca mutlu olup, gelin ve damat adaylarının heyecanlarına ortak olmaları için  organizasyonun profesyonel olması gereklidir. Aslında Nişan organizasyon firmaları deniz kenarında, tekne de, kırsal alanlarda  nişan konseptini en iyi yansıtan organizasyonlar ve hizmetler ile sizlere hizmet vermektedir.

Nişan organizasyon ve kına organizasyon günleriniz için beylikdüzü kına mekanları alanında elit bir kına evi hizmetinize açtık. Asrı Rüya Kına Davet Bakırköy ve Kadıköy’de tadilatta olup yakın zamanda yeni şubelerimizle daha yakın olacağız…

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest