Kır Düğünü Organizasyonu

Kır Düğünü Mekanları Seçerken

Sizlere kır düğünü adına paylaşımlarımızı sunuyoruz. Düğün hazırlığı yapmakta olan çiftler, haftalar hatta aylar öncesinden mekân bulmaya çalışmaktadırlar. Düşünülen mekânın hem hayal ettikleri gibi olmasını, hem de ekonomik olarak uygun olmasını istemektedirler. Bulunduğumuz dönemde artık düğün mekânları için bir hayli alternatif bulunmaktadır. Öncelikli olarak nasıl bir düğün istediğinize karar vermelisiniz ve bu doğrultuda hareket etmelisiniz.

düğün organizasyon

Bilindiği gibi artık sıcak yaz aylarında çiftlerin öncelikli tercihi artık kır düğünleri olmaktadır. Kır düğünü mekanları kapalı düğün salonlarının sıkıcı etkisinden kurtulmak isteyen çiftler için çok daha uygun olmaktadır. Diyelim ki siz de kır düğünü yapmaya karar verdiniz. Herhangi bir olumsuzluk ile karşı karşıya kalmak istemiyorum diyorsanız en uygun ayları tercih etmeniz gerekmektedir. Ayrıca o günkü hava durumunu da önceden kontrol etmeniz gerekmektedir.

Devam Ediyoruz 🙂

Sevdiğiniz kişi ile dünya evine bir kır düğünü ile girmek istiyorsanız eğer, bunun avantajlarını aynı zamanda dezavantajlarını da düşünerek hareket etmelisiniz. Kır düğünü öyle güzel bir ortam oluşturmaktadır ki, doğanın içerisinde yapıldığı için davetlilere çok daha sıcak ve samimi bir atmosfer yaratır. Düşünsenize renk renk çiçeklerle ve aksesuarlarla süslenen mekânları. Ne kadar hoş bir duygu sardı içinizi değil mi???? Düşünce de bile güzel duygulara sahip oluyorsanız gerçekten böyle bir atmosferi yaşadığınızda adeta içiniz açılacak kıpır kıpır bir vaziyette yerinizde duramayacaksınız. Düğününüz kırda olacak ve gündüz yapmayı düşünüyorsanız, güneşten korunmak adına gölgelendirmenin olmasına dikkat etmelisiniz. Birçok çiftin yazın düğün yapmak istemesi ile birlikte mekânlarda yer bulmak oldukça güç bir hal almaktadır. Bu nedenle, düğünü yapmak isteğiniz yeri önceden ayarlayarak rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekir.

Kına Organizasyon Paketleri İçin Tıklayınız…

*EKONOMİK PAKET*      *STANDART PAKET*       *GOLD PAKET* 

Kır düğünlerinde beklenmedik bir yağmurun gelmesi yaşanabilecek en olumsuz durumlardan biridir. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız mümkün olan en kısa sürede o günün hava şartlarını mutlaka kontrol ediniz. Ayrıca mekân sahiplerinden gerekli tedbirleri almasını isteyiniz. Tutmuş olduğunuz mekânın kapalı bölümü sizin misafirlerinizi ağırlamak için yeterli değilse, portatif çadırlar ile de bir çözüm bulunabilir.

Rengarenk çiçekleri ve yemyeşil çayırları ile enfes bir görüntü oluşturan kır düğünü mekânları, misafirlerinizin güzel havanın tadını çıkarmasını bu sayede çok daha güzel vakit geçirmesini sağlamaktadır. Kır düğünü alanları kapalı düğün salonlarının aksine, rahat bir nefes almanıza da olanak tanımaktadır. Ayrıca süslemelerini tamamen kendi zevkinize göre yaptırabilirsiniz.

Telafisi olmayacak olan bu en mutlu gününüzün kusursuz geçmesi ve hiç bir aksiliğin yaşanmaması için deneyimli bir düğün organizasyonu ile birlikte hareket etmeniz de sizin yararınıza olacaktır. Bu konuda Asrı Rüya Organizasyon sizlere mükemmel bir gece yaşatmanın sözünü vererek sizleri ofislerine beklemektedir.????

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest