En Güzel Kına Organizasyonları

Hayatımızın en önemli anı olan kına organizasyonları bir defa yapılmakla birlikte telafisi olmayan dikkat edilmesi gereken bir gecedir. Kına gecesi tarihimizin çok eskilerine dayanan bir gelenek halidir. Tam anlamıyla Osmanlı kına gecesi konsepti de kültürümüzün eski olmasına ve Osmanlı’ya dayanması ile alakalıdır. Kına organizasyonları bu işi yapan organizasyon firmaları ile sağlanmaktadır. Standart kullanılan konsept ve taht dışında her organizasyon firmasının kendine has ve özel tasarlattığı kına tahtı ve kıyafetleri bulunmaktadır. Kına ekibi kurarak ve eğitimler sağlayarak personel gelişimini sağlamaktadırlar. Daha sonrasında baştan sona bütün organizasyon ve yükü sizden alarak deneyimli ekibiyle gerçekleştirmektedir.

kına organizasyonları

Sultanlar Gibi Kına Organizasyonları

Kına organizasyonu yapan firmalar gelişen trend ile birlikte hayli çoğalmış durumdadır. Dolayısıyla kına gecesi düzenleyecek çiftlerin hata yapıp yanlış firma seçme durumu oldukça yüksek duruma gelmektedir. Kına organizasyonları gerçekleştiren firmaları çok titizlikle ve önemle seçmek en doğru ve yerinde karar olacaktır. Bu işi yapan firmanın geçmiş tarihini araştırmak ve yaptığı işleri referans istenmelidir. Aksi taktirde bir kere gerçekleştirmiş olduğunuz bu özel gününüzü mahvedebilir veya mahvedilmesine köprü olabilirsiniz. Kullanılan kına malzemelerinin, bindallının ve geriye kalan aksesuarın kalitesi çok önemlidir. Görsellik ve kalite görünümü oldukça farketmektedir. Bu işte isim yapmış firmalar sizlere en kaliteli hizmeti uygun fiyata sunabilmektedir. Bizlerde İstanbul ve Türkiye genelinde hizmet veren kına organizasyon şirketleri arasında 4 büyükten biriyiz…

 

Beylikdüzü kına mekanları olarak Asrı Rüya Kına Davet Salonumuzla hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Dışarıda ve sizin seçmiş olduğunuz mekanlarda yapmış olduğumuz organizasyonları konsept olarak kendi mekanlarımıza taşıma kararı aldık. Beylikdüzü kına organizasyon olarak başladık. Bakırköy ve Kadıköy’de kına evi açma kararı aldık. Şuan tadilat sürecinde olan mekanlarımız yakın zamanda siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermeye başlayacaktır.

Ücretsiz Teklif Al

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest