Kına Organizasyon İstanbul

Kına Organizasyon İstanbul da Nasıl Olur?

Kına Gecesi Evimizin Son Gecesi

Merhaba Değerli Ziyaretçilerimiz kına organizasyon İstanbul ,

Öncelikle bu yazıya kadar ulaşmanız bizi mutlu etmektedir. Anlaşılan sizde Kına Organizasyon İstanbul ‘da heyecana kapılmış çiftlerimizden birisiniz. 🙂 Şimdi sakin olup, derin nefes alarak arkamıza yaslanıyoruz. Düğün ve Kına gecesi anında Yaşadığınız heyecan, telaş ve panikte haklısınız.

kina-organizasyon-istanbul

Fakat yıllardır kına gecesi organizasyonu üzerine kazanmış olduğumuz tecrübelere dayanarak söyleyebiliriz ki; bu organizasyonda sadece sakin ve soğuk kanlı olmak yetecektir. Kına organizasyon evimizde ki son gecemiz olduğundan hem hüzün hem de yeni ev kurma aşaması adına sevinç barındırır. Kına gecesi bu sebepten dolayı önemlidir. Bu gece de kına gecesi şarkısı çalınır, gelin ağlatılır, geline kına yakılırken gelin avucunu açmaz vs. gelenekler vardır. Her yöreye göre ve kültüre göre değişkenlik gösterir.

istanbul-kina-organizasyon

Artık mutluluğa kına yakma zamanı gelmedi mi?

Yuvamızı kurmak için bu son gece de mutluluğa kına yakma vakti geldi. Kına gecesi için organizasyon öncesi sizi rahatlatacak bir kaç ip ucu vereceğiz. Kına organizasyon planı düğün organizasyon tarihine göre belirlenir. Kına organizasyon gerçekleştirilecek tarih belirlendikten sonra, öncelikle kına mekanı belirlenmelidir. Açık alanlar artık demode ve gürültü açısından problem olduğundan kapalı kına mekanları tercih edilmektedir. Yer belirlendikten sonra Bayan Dj, müzik sistemi mi veya canlı orkestra, müzik ekibi mi olacak. Buna karar vermeliyiz. Şimdi ne yaptık? Kına mekanı belli oldu. Müzik işi belli oldu. Kına organizasyon şirketleri ile mi çalışacağız?

Organizasyonu kendimiz mi yapacağız? Buna da karar verdikten sonra, kendimiz yapacaksak; toptancısından kına, kına malzemeleri, bindallı, kaftan, çerez vs. gereken tüm malzemeleri öncesinden tedarik etmeliyiz. Akraba, eş, dost erkenden kına organizasyon evinde toplanmaya başlanacaktır. Burada olan hareket erkek evinde de devam etmektedir. Erkek evinde toplanan misafir, kına mekanı olan gelin evine organizasyon öncesi toplu bir şekilde akın ederler. Gelin evi tam bir şenlik yuvasına dönüşür. Bu kalabalık sizi daha çok heyecanlandıracak ve aksaklık çıkmasından daha çok korkacaksınız. Bu kalabalıkta yükünüzü alacak arkadaşlar seçip görevlendirin. Biri kına organizasyon mekanını organize etsin. Biri Müzik ekibi ile ilgilensin vs vs. Sizi rahatlatacaktır. Kına organizasyon saati gelince eğlence başlar, kınalar yakılır, çerezler dağıtılır, halaylar çekilir…

 

 

Neden Düğün ve Kına Gecesini Yıkmıyorsunuz?

Kına organizasyon ve düğün organizasyon insan hayatında bir kere yapılan ve telafisi olmayan bir durumdur. Bu özel organizasyonlar çiftlerin hayatı boyunca unutmayacakları ve hep anacakları bir gündür. Belki imkanlarınız çok iyi olmayabilir ama uygun fiyatlara da dahi bulabileceğiniz organizasyon şirketleri mevcut. Siz bir kere organizasyon firmaları ise her hafta kına ve düğün organizasyonu yapıyorlar 🙂 Bu nedenler mutlaka imkanları kullanıp bir organizasyon şirketi ile anlaşın. Size müthiş fayda sağlayacaktır. Bir kere yaptığınız bu organizasyonun mahvolup akıllarda kötü kalmasına müsade etmeyin. Siz organizasyon firmalarına bırakın işinizi ve derin nefes alın. Göreceksiniz ki işkence mutluluğa dönüşmüş. Kına Organizasyon İstanbul paketlerimiz için TIKLAYINIZ. İletişime geçmek için aşağıda ki adresleri kullanabilirsiniz. Kına Organizasyon alanında deneyimli ellerdesiniz…

kina-organizasyon-iletisim

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest