Kına Organizasyon Fikirleri

Kına Organizasyon Fikirleri

Düğün öncesi hazırlıklarda en fazla özen isteyen durumlardan biri de kına gecesi hazırlığı ve kına organizasyon fikirleri önemidir. Önceki sade ve hazırlıksız yapılan kına gecelerin yerine artık daha özenle hazırlanmış ve organize edilmiş kına geceleri yapılmaktadır. Farklı detaylar, sunum ve hediyeleri ile en özel kına gecesi organizasyon fikirleri için biz Asri Rüya Organizasyon’ a danışabilirsiniz.

Kına Gecesi İçin Fikirler

Düğün kadar heyecanlı geçecek ve hazırlanması özen isteyen kına geceleri artık eskisi kadar sıradan olmayan ve görsel sadeliğin ötesinde yapılmaktadır. Kına süslerinden giyimlere, sunumlardan hediyeliklere kadar artık her görselliği kendiniz veya bizim gibi organizasyon yapanlar ile anlaşabilirsiniz. Organizasyon firmalarına göre birçok farklı ve özel seçeneklerimiz mevcuttur. Dilerseniz — sitemize girerek kına gecesi için fikirlere dair ve paketlere göz gezdirebilirsiniz.

Kokoş Kına Konsept Paketi

1) Çerçeve Kına Gecesi: Fotoğraf Panosu

Kına gecelerinin vazgeçilmezi olan fotoğraf çerçeveleri dilerseniz gerekli süslemeler ile kendileriniz de yapabilirsiniz.

2) Kına-Gelin-Damat Setleri

Kına gecelerinde gelin ve damat adaylarına kına yakılmadan önce özel olarak damat-gelin kostümü dikebilir veya süsleyebilirsiniz. Gelin tacı, kına tacı, kına kesesi, mendil ve aklımıza gelmeyen birçok özel süsleme motiflerini özel olarak evlerinizde dikebilir veya hazır olarak bulabilirsiniz.

3) Kına Servisleri

Davetlilerinize hediye etmeniz için kına keselerini harika bir şekilde süsleyebilirsiniz. Kına yazısı için tasarım, özel kına tepsi desenleri ile birlikte kına gecesi fikirleri adına mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

4) Kına Gecesi Görsel Şöleni: Mumluk

Kına yakılmadan önce gelin adayının etrafında dönen kadınlar ellerinde mumlar ile döner. Bu geleneğe farklı bir görünüm katarak en şık şekilde dikkatleri toplayabilirsiniz. Ellere rahat bir şekilde takılması için değişik tasarımlı mumluk modelleri yapabilirsiniz.

5) Ses-Müzik Sistemi

Kına gecelerinde eğlenilmesi için özel bir ses sistemi düşünebilirsiniz. Özenle seçilmiş müzikler ile birlikte en eğlenceli kına gecelerini yaşayabilirsiniz. Hazır müzik dışında tef, davul, dj gibi sistemleri düşünerek daha fazla eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.

6) Servis ve İkramlar

Kına gecesine katılanlara özel servis edebileceğiniz ikramlar ile geceniz daha özenli ve hatırlanır olabilir. Özel şerbetler, lokumlar vb. birçok ikramlar ile misafirlere mutlu olabilecekleri ikramlarda bulunabilirsiniz.

7) Eğlenceli Görseller

Esprili mesajlar içeren konuşma balon ve kartonları, konfeti ve minik süslemeler ile eğlenceli ve güzel kına geceleri planlayabilirsiniz.Bu tarz özel detayları kullanarak farklı resimler çekilebilir ve anılarınızı saklayabilirsiniz.

Muhteşem süs, aksesuar ve sunumlar ile en sevimli kına gecesi organizasyonuna sahip olabilirsiniz. Unutulmaz bir kına gecesi için yazımızdaki kına organizasyon fikirlerini okuyarak eğlenceli öneriler edinebilirsiniz. Tüm önerilere en özel ve hazır olarak ulaşmak isterseniz Asri Rüya Organizasyon ‘u tercih edebilirsiniz.

“Mutluluğunuz mutluluğumuzdur.”

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest