Kına Mekanları Seçiminde Dikkat

Organizasyon öncesi kına mekanları seçiminde nelere dikkat edilmeli ?

Kına gecesi organizasyonu hazırlıkları başlayınca öncelikli olarak karar verilmesi gereken ilk şey nerede ve nasıl kına mekanları seçimi yapılacağı konusudur. Düğün yada kına organizasyonu yapacak çiftlerin en çok konuştuğu kafa yorduğu konulardan birisidir mekan. Peki ama nasıl olacak, nasıl olmalı. Misafirler nerede ağırlanacak, misafirlere ne ikram edilecek? Canlı müzik mi olacak yoksa yemekli mi olacak gibi sorular düğün ve kına organizasyonunuz için ilk sırada yer almaktadır. Çiftler bu soruları birbirlerine sorarken öncelikle kına organizasyonu için ayıracağınız bütçeyi çok iyi belirlemelisiniz. Eğer düğün organizasyonu önce maddi olarak çok fazla sorun yaşamak istemiyorsanız! ve daha ekonomik bir kına organizasyonu için bütçeyi önce belirleyin ki sonrasında sıkıntıya düşmeyin.

Eskiden aile arası diye tabir ettiğimiz, daha çok yakın aile ve arkadaş çevresi arasında olan kına organizasyonları kız tarafının evinde yapılırdı. Gün geçtikçe bu etkinlik büyük bir organizasyona dönüştü ve kına organizasyonları evin dışına çıkarak farklı mekanlarda boy göstermeye başladı. Çay bahçesi, restoran, kafe, düğün salonu gibi yerlerde daha kalabalık davetlilerle yapılmaya başlandı. Günümüzde kına organizasyonları yalılarda, otellerde, kır düğünü mekanlarında düğün gibi görkemli bir şekilde yapılmaktadır.

Bütün sevdiğiniz insanların bir arada olduğu, en sevdiğiniz yemeklerin hazırlandığı, birlikte yenilip içilen, eğlenilen aynı zamanda da adettendir ya kına yakılıp ağlanılan ☺ samimi bir kına organizasyonu yapabilirsiniz. Bunun dışında ben sadece eğlenmeme bakayım tatlıya tuzluya dokunmayayım da kafam rahat olsun diyorsanız kına organizasyonunuzu tamamen profesyonel ekiplerden oluşan Asrı Rüya Organizasyon’a bırakarak mükemmel bir gece yaşayabilirsiniz. Bütçenize en uygun paketi seçtikten sonra kına tahtı ve cibinliğinden tutun, kına kızlarının dans ve davul gösterilerine kadar yani bir kına organizasyonunda olması gereken her şey Asrı Rüya Organizasyon tarafından hazırlanır. ☺

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest