Kına gecesi organizasyonu fiyatlandırması nasıl yapılmaktadır?

Her geçen gün gelişen kına gecesi organizasyonu firmalarıyla beraber yapılan kına gecesi organizasyonları da farklı fiyatlandırmalara tabi tutulmaktadır. Bilinmesi gereken şudur ki günümüzde kına organizasyon yapan birçok firma vardır ve bu firmalar arasında size verilen fiyatları karşılaştırarak, sizin için bütçenize ve hayal ettiğiniz şeylere en uygun organizasyonu yapacak firmayı seçebilirsiniz.

kına gecesi organizasyonu

Organizasyon firmaları tarafından kına organizasyonunuz için size verilecek fiyatlar genellikle paket halindedir. Her firmada değişkenlik gösteren paket isimleri ve içerikleri en düşük fiyattan başlar ve yukarılara doğru artarak devam eder. Nasıl bir organizasyon istediğiniz çok önemli bir konudur. Ne istediğinizi bilirseniz ona göre bir bütçe ayarlaması yaparak kına organizasyonu firmalarının kapısını çalabilirsiniz. Örneğin en düşük fiyatlı paketleri 2.500 ile 3.000 lira arasında yer alan bir firma ile bu fiyatların yarısına başka bir firmadan daha uygun bir teklif alabilirsiniz. Daha orta düzeye yakın bir kına gecesi organizasyonu düzenlemek istiyorsanız 5.000 lirayı gözden çıkarmanız gerekebilir. Ya da ben daha uygun bir organizasyon istiyorum diyebilir tam tersi bütçenizi daha da zorlayabilirsiniz.

kına gecesi organizasyonları

Ben gelen misafirlere ikramda bulunmak istiyorum derseniz, kına organizasyonunuz size 7.000 lira gibi bir fiyata da mal olabilir. Tabi ki kına gecesi paket fiyatları bununla sınırlı değil, çok daha lüks, çok daha maliyetli paketler yer alıyor. Bu söylenenlerin dışında kendi paketinizi kendiniz oluşturmak isteyebileceğiniz bir kına gecesi organizasyonları yapmanızda gayet mümkün. Örneğin kına gecenizde balonlu görsel şovları ve çerez dağıtımını istemeyebilirsiniz. Bu ve bunun gibi onlarca şeyi kına paketinize ekleyebilir ya da çıkarabilir, kendi kına organizasyonunuzu kendiniz baştan sona eğlenceli bir hale getirebilirsiniz ????

Beylikdüzü kına mekan ve salonları için tıklayabilirsiniz…

ekonomik-kina-peketi uygun-fiyatli-kina-organizasyonu iyi-kina-organizasyonu

 

 

 

 

 

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest