Kına Gecesi Mekanları

Kına Gecesi İçin Alternatif Kına Gecesi Mekanları

Düğünden önce gelin alma merasimi olan kına gecesi için bir çok alternatif mekan tercih edebilir, unutulmaz bir kına gecesi geçirebilirsiniz. Kına gecesi mekanları arasına; 5 yıldız otel balo salonları, düğün salonları, özel davet mekanları, kır düğünü için hazırlanmış düğün alanları, köy düğünleri için köy meydanları alternatif kına gecesi mekanlarıdır. Bu mekanları artıları ve eksileri ile inceleyelim. Ayrıca Beylikdüzü kına mekanları olarak Asrı Rüya Organizasyon’un salonlarını görmeyi isterseniz. Görsel talebinde bulunabilirsiniz. 0532 470 2059

Kına Organizasyon Paketlerimiz İçin TIKLAYINIZ…

-EKONOMİK PAKET-       -STANDART PAKET-        -GOLD PAKET-

kina-mekanlari

1 ) Otel Balo salonları: Oteller düğün, kına ve özel davetler için balo salonlarını süsleyerek özel dekorasyonlarla özel gecelere hazırlarlar. Organizasyon şirketinin yapmış olduğu anlaşmalara göre paket olarak kiralayabileceğiniz balo salonları ve özel etkinlikler kına gecenizin eksiksiz ve muhteşem olmasını sağlar.

2 ) Düğün Salonları: Ülkemizde düğün salonları düğün organizasyonu için ve kına geceleri için kiralayabileceğiniz etkinlik mekanlarıdır. Kalitesine göre farklı fiyat tarifeleri ile sizlere çok kapsamlı bir kına gecesi organizasyonu imkanı sağlayan düğün salonları alternatif kına gecesi mekanları arasındadır.

kina-gecesi-mekanlari

3 ) Kır düğünü alanları: Kır düğünü mekanları da alternatif kına gecesi mekanları arasındadır. Bahar ve yaz aylarında açık havada huzurlu bir kına gecesi geçirmek istiyorsanız kır düğünü mekanlarını tercih edebilirsiniz. Misafir sayısına ve paket kapsamına göre farklı fiyat tariflleri sunan bu mekanlar sizlere kusursuz bir kına gecesi imkanı sağlıyor.

4 ) Sahiller: Eğer denize meraklıysanız ve denizi çok seviyorsanız plajda kına gecesi yapabilirsiniz. Otellerin palajlarını kiralayarak veya halk pilajını ilgili belediyeden kiralayarak kına gecenizi plajda yapabilir ve tutkunu olduğunuz denizden uzak kalmamış olursunuz.

kina-organizasyon-mekani

5 ) Köy meydanları: Günümüzde bazı organizasyon firmaları köy evlerini ve köy meydanlarını kiralayarak geleneksel köy düğünleri ve kına geceleri düzenlemektedir. Bu tarz bir kına gecesi yapmak isterseniz anlaşma yaptığınız organizasyon firması kontrolünde yapılır. Köy meydanında geleneksel bir gelin alma merasimi ve kına gecesi yaşayabilirsiniz. Böyle bir kına gecesi ömür boyunca unutulmayacak bir kına gecesidir.

6 ) Teras düğün alanları: Günümüzde yer sıkıntısı bir çok girişimciye teras düğün salonu kurma fikri vermiştir. Bu fikir hayata geçirilmiştir. Çok katlı binaların çatısında yer alan teras düğün salonları veya açık hava alanlarını kiralayabilirsiniz. Yüksekte ve havadar bir mekanda kına gecenizi yapabilir ve unutulmaz bir gece yaşayabilirsiniz.

İstanbul’da açılan yeni kına mekanları için buraya tıklayarak Google üzerinden arama yapabilirsiniz…

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest