kına gecesi için kına tahtı kiralama

Kına Tahtı Kiralama ve Fiyatları Hakkında

Bayanlar arasında düğünden daha eğlenceli hale gelen kına gecesi için kına tahtı kiralama hizmeti alabilirsiniz. Taht kiralama fiyatları için model numarası ile birlikte bizi arayarak sorabilirsiniz. Asrı Rüya Kına Organizasyon sektörün öncü firması olarak size lüks ve kaliteli aksesuarla hizmet vermektedir. Ayrıca kına organizasyonu için fiyat alarak taht kiralama ile arasındaki fiyat farkını kıyaslayabilirsiniz.Böylece size uygun bir pakette hazırlayabilir böylece kına tahtı kiralama ile arasında minik fark ile organizasyon şirketi hizmeti alabilirsiniz.
kına tahtı kiralamaKokoş Kına Konsept Paketikına tahtı malzemelerikına tahtlarıkına tahtı modellerikına tahtları modelleri

Kına tahtı tüm aksesuarları ile kına gecesi organizasyonu yaptığınız mekana getirilerek kurulum yapılmaktadır. Tüm ulaşım ve kurulum gibi işlemleri organizasyon firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kına gecesi gelin tahtı kiralama adına İstanbul’da ulaşabileceğiniz en zengin firmadan birisiyiz. Tüm modellerimiz için bizi arayın ve whatsapp üzerinden görsel isteyiniz. Aklınıza gelen tüm sorularınızı dilediğiniz an çekinmeden 0532 766 6208 nolu telefondan sorabilirsiniz.

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest