istanbul kına organizasyon fiyatları

İstanbul Kına Organizasyon Fiyatları Merak Edilenler

Kına Organizasyon Fiyatları

En özel gecemiz olan kına gecesi organizasyonlarında en çok merak edilen İstanbul kına organizasyon fiyatları nedir? Ne kadar maliyet gerektirir. Bize sunulan fiyatlar neye göre değişiklik göstermektedir? Kına organizasyon fiyatları araştırması yaparken nelere dikkat etmeliyim? gibi sorularınız olabilir. Bu makalede tüm sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

 

kına organizasyon fiyatları

Kına Gecesi Organizasyon Hazırlıkları Aşaması

Kararı verilip tarih belirlendikten sonra gelinlerin heyecanla araştırması çoktan başlamıştır bile. 🙂 Her gelin mutlaka sultanlar gibi bir kına gecesi hayali kurmaktadır.  Eski zamanlarda ayrı ayrı birçok kına malzemesi toplamaya çalışmakta, bindallı ve kaftan gibi ayrı aramalara girmekteydiler. Artık kına organizasyon şirketleri bu zorlukları ortadan yok etmiş durumdalar. Anlaştığı müşterilerine A’dan Z’ye her ihtiyacı karşılamakta. Birbirinden farklı renk konsepti tahtlar, farklı çeşitlerde hediyelik eşyalar, kına, el mumları, el gülleri, kına taçları vs. aynı anda hizmetinize sunmakta. Baştan sona full paket ve özel tasarımları görmek için whatsapp üzerinden talepte bulunabilirsiniz. 0532 766 6208

Kına Gecesi Organizasyon Şirketleri Fiyatları

Oldukça zorlu geçen evlilik ve ev kurma sürecinde ciddi masraflar yapılmakta. Haliyle çiftler herşeyin en uygununu araştırmakta ve tercih etmektedirler.  Fakat fiyat araştırması yaparken birçok çiftimizin seçimlerinde yanlış seçimler hakim olmaktadır. İstanbul bölgesinde yüzlerce organizasyon şirketi var. Seçiminiz oldukça zor hale bürünmektedir. Organizasyon fiyatı 800 ile 10000 TL arasında uçurumlar göstermektedir. Bu sektörde eski ve tecrübeli firmalar tam maliyet hesaplamaları yapmaktadır. Bu nedenle 700-800 TL gibi küçük rakamlara yapan firmaları sorgulamanızı öneririz. Çünkü sizlerinde bildiği gibi her şeyin bir maliyeti olmaktadır. Ortalama 1400 TL civarında başlangıç paketi sunan firmaları tercih ediniz.

Altında sunulan hizmetlerde mutlak olarak eksik olan bir şeyler vardır. Ya ürün kalitesi oldukça düşük yada sunacağı alternatif kısıtlı olacaktır. Genelde müşterilerin tepkisinde şu ifade var: “Onlarda listede yazan herşeyi sunmakta.” Evet, listede olan her şeyi sunmakta elbette. Öncelikle bindallıdan başlayalım mesela. Kına gecesi organizasyonları sultanlarının en çok önem verdiği aksesuar 🙂 Birçok merdiven altı organizasyon firması yeni kuruluş dolayısıyla herşeyin en ucuzuna kaçmakta ve kaliteyi düşürmektedir. 200, 300, 400 gibi rakamlarda ki bindallıları tercih etmektedir. Gelinin giymiş olduğu bindallı özür dileyerek yazıyorum. Paçavra olduktan sonra gecenin hiçbir önemi yok. Taht modeli olarak 1 taht ile başlamakta. Kına malzemelerinin en ucuzunu tercih etmekte.

Listede ki Tüm Kına Malzemelerini Veriyorlar!!!

Hepsini bir kenara bırakalım. Kına gecesi organizasyonları ana temeli müzikten geçmekte. Burada büyük görev tamamen sistem başındaki DJ’in eline kalmış durum. Genelde ben iyi bir dinleyiciyim diyen eğitimsiz kişiler sistemin başına geçmekte 🙂 Bazen işimiz gereği başka organizasyonlara da katılmaktayız. Çalınan ve ardına gelen şarkılara gülmekten alıkoyamıyoruz 🙂 Organizasyon başlı başına bir sanattır. Her detayında ciddi eğitim ve deneyim gerekmektedir. Biz Asrı Rüya Organizasyon olarak bir çalışma başlattık. İlla bizimle çalışmanız gerekmiyor. Bizi arayarak ücretsiz danışabilirsiniz. Firma ismi vermeden X bir firma ile çalışacağım. Fakat şöyle böyle durumlar var ne önerirsiniz gibi sorular sormaktan çekinmeyiniz. Bu işte profesyonel ve uzman kadromuz sizi en doğru firmayı tercih etmeniz için çalışacak ve yönlendirecekler mutlaka. En güzel organizasyonlar ve en güzel günler sizinle olsun. Şimdiden mutluluklar dileriz.

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest