Evlilik Hazırlıkları Kına Gecesi

Evlilik Hazırlıkları ve Kına Gecesi Heyecanı

Evliliğe giden yolda adım adım ????

Evlilik hazırlıkları  kararı almış her çiftin aklında mutlaka şu konular vardır. İsteme faslı, söz, nişan, kına gecesi ve düğün. Ne kadar güzel değil mi bütün hayalleriniz gerçeğe dönüşecek. Sizinde içiniz kıpır kıpır bir vaziyettesiniz. Eminim şu an bu yazıyı okuyan gelin-damat adaylarımızda tatlı bir heyecan ile okumaya devam ediyorlar ???? Evlilik yolunda atılan adımlardan bir taneside kına gecesidir. Bütün aşamaların güzel ve kusursuz geçmesini istiyorsanız öncelikli olarak kafanızda bazı şeyleri oturtmanız gerekmektedir. Ne istediğinizi bilmeli ve nasıl bir organizasyon hayal ettiğinizi aylar öncesinden planlarına başlamalısınız.

düğün organizasyon

Çiftler düğünlerinin güzel geçmesini istiyorlarsa , bunun yolu güzel bir kına organizasyonu gerçekleştirmekten geçer. Bu nedenle çiftler, kına organizasyonunun kusursuz olması konusunda daha hassas davranırlar. Peki mükemmel bir kına organizasyonu yaparken nelere dikkat edilmeli ve neler yapılmalıdır? Şimdi bunlara biraz göz atalım.

İnsanların genel düşüncesi olarak evlilik, hayatımız boyunca belki de bir kere yaşayacağımız bir deneyim olarak belirtilir. Bu nedenle çiftler için yapılan düğünler ve kına organizasyonları da ayrı bir önem taşır. Çünkü hayatları boyunca unutamayacakları en özel ve en güzel gün olarak hafızalara kazınacaktır. Ülkemizde geleneksel olarak düğün erkek tarafının, kına organizasyonu ise kız tarafının sorumluluğu altındadır. İyi bir kına organizasyonunun nasıl olması gerektiği konusu daha çok ‘kız tarafı’ sıfatına sahip okuyucularımızı ilgilendiriyor diyebiliriz. Günümüzde klasik kına organizasyonlarının dışında artık var olan şirketler sayesinde farklı konseptlerde de çeşitli ilgi çekici kına geceleri düzenlenebiliyor. Asrı Rüya Organizasyon olarak bizde kına gecelerinde hayallerinizi süslemek için sizlerleyiz????

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest