Düğün ve Kına Organizasyon Yaparken Ne istersiniz?

Düğün ve Kına Organizasyon Adına

Merhaba, düğün ve kına organizasyon yaparken heyecanınızı biraz olsun azaltmak istedik. Umarım bu yazımız size faydalı olur.

kina-organizasyon-iletisim

Düğün Organizasyon

masa-susleme

Düğün, kına organizasyon sonrasın yapılan en tatlı organizasyondur. Tüm ailenin ve çiftin beklediği bu organizasyonu elbette kusursuz geçmesi için elinden geleni yaparlar. Düğün organizasyon öncesi çiftler evini dizerler, hazırlıklar yaparlar vs vs. Sırada olacak düğün ve kına için hayaller kurulur, senaryolar yazılır. Ama size kötü bir haberim var ki, Hayaller ve Gerçekler kesiti var:) Yani herşey hayal ettiğiniz gibi olmayacak ona yakın olsa da hiç umulmadık noktada sorunlar çıkacaktır. Bu tamamen kişilerin organizasyonu bilmediğinden ve düğün kına organizasyon da bilgi sahibi olmadığından kaynaklanıyor. Organizasyon firması ile çalışmak her zaman fayda sağlamaktadır. Çünkü siz bir kere onlar sürekli organizasyon yapıyor.

Kına Organizasyon

Kına tefleri

Kına organizasyon bayanların en hüzünlü gecesi diyebiliriz 🙂 Alışılmış ve yaşanmış aile ve anılardan uzaklaşmanın vermiş olduğu hüzün gecesi kına gecesidir. Hüzün olduğu kadar aslında neşe de hakimdir. Çünkü yeni ev, aile kurmak, kendi hayat arkadaşını seçip onunla planlar yapmanın vermiş olduğu mutluluk ve ileriye dönük hayaller hepsi ayrı heyecan tabi. Kına gecesi geçmişten gelen bir adet olmakla birlikte yavaş yavaş bazı kısım taraflarından yapılmamakta. Geçmişten günümüze kına organizasyon artmasından dolayı daha popüler eğlenceler haline gelmiştir. Bu nedenle kına gecesine artık daha fazla talep gelmektedir.

 

Ne Yapmalı?

Öncelikle tavsiyemiz, bütçenize uygun bir organizasyon şirketleri ile anlaşmanız. Çünkü yukarıda da belirttiğim gibi sizler bir kez onlar yüzlerce kez bu işi yapıyorlar. Kına organizasyon yaparken baştan sona organizasyon ve planlama yapan firmalar hakim. Bütçenize uygun paketler mutlaka bulanilirsiniz. Düğün organizasyon adına yine baştan sona planlama, süsleme vs. Yapan firmalar mevcut. Siz sadece misafirlerinize gülen yüzünüzü gösterin. Gerisini hiç düşünmeyin bile. Tabi ki tutacağınız ve anlaşacağınız organizasyon şirketini iyi araştırın. Son zamanlarda her önüne gelen organizasyon şirketi açtı. Herkes sözde organizatör. Bu nedenle eski firmalar ile çalışınız. Dilerseniz tüm organizasyonlarınız için bize fikir danışabilirsiniz. Bizimle anlaşıp anlaşmamanız önemli değil sorularınızı sormak için dahi arayabilirsiniz. Mutluluklar dileriz 🙂

 

Asrı Rüya Düğün ve Kına Organizasyon

“Organizasyon Telafisi Olmayan Bir Sanattır.”

 

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest