Düğün Organizasyonu Package

Düğün Organizasyonu Firması Asrı Rüya

Mutlu Evlilikleriniz Olsun

TEKLİF AL

Düğün organizasyonu, hayatımızda en önemli organizasyondur. Bu döneme girmiş her çift heyecanla, titizlikle ve zorluklarla ilerleme kaydeder. Ama acısı ile tatlısı ile her şey güzeldir. Yuva kurmak ve çocuk sahibi olmak gibi kavramlar doğamızda olan durumlardır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir çok çiftimiz düğün organizasyonu telaşına kapıldığından dolayı yaptığı hataları ve eksikleri göremez. Bundan dolayı yardımcı olmak açısından sizlere bir kaç bilgi paylaşımında bulunacağız. Tabi bu bilgilere düğün öncesi evresi de dahildir.

muzik

Bir Yıl ve Öncesinde Yapılması Gerekenler

Öncelikle evliliğe karar verilmişse ailelere belli edilmeli. Gerekli adım atıldıktan sonra, ailelerin bir araya gelmesi sağlanmalı. Daha sonrasında geleneksel kız isteme gibi durumlar gerçekleştirilir. Düğünümüz kaba taslak karar veilmeli. Kır düğünü mü, Kokteyl mi veya sadece nikah sarayında mı sonlanacak gibi karara varılmalı. Düğün organizasyonu öncesinde kurmaya başlayacağınız yuvanın, düğün ve kına masraflarının ana hatlarıyla masraflarını belirleyin. Düğün tarihini belirleyip, düğün mekanı ile görüşme sağlayıp rezervasyon yaptırın.

Düğün Tarihinden 9 ay Öncesi Yapılması Gerekenler

Düğün günü hizmet alacağınız sektörlerle görüşmeye girin. Mesela fotoğrafçı, video hizmetleri, çiçekçi ve düğün organizatörü gibi. Mutlaka önceden rezervasyon yapılmalı ve hiçbir şey düğün tarihine yakın ayarlanmamalı. Çünkü sayılan bu sektörler düğün ve kına mekanları gibi önceden dolmak durumda.

Düğün Öncesi 6 Ay Evresi

Düğün çıkış ve dans gibi müzikleri tercihlerini yapın. Gelin arabası süslemesi için görüşüp günü bildiriniz. Uzak diyarlardan gelecek misafirleriniz için yakın ve uygun otel seçimlerini belirleyin. Düğün pastası ve nikah şekeri seçimlerini yapın. Düğün davetiyesini bastırıp, zarflarını alın. Gelinlik ve Damatlık bakınmaya başlayın ve satın alın.

Son 3 Ay

Davetiyeleri kime gönderecekseniz isimleri listeleyip göndermeye başlayın.Nikah memuru ile görüşüp detayları ve gerekli evrakları öğrenip tamamlayın. Provalarınızı gerçekleştirin. Organizasyon firması ile çalışıyorsanız tüm detayları konuşup, program akışını belirleyin. Rezervasyon yaptığınız tüm firmalarla son kez yine görüşün. Yorucu geçecek düğün günü öncesinde son provaları yapın. Erkenden uyumaya çalışın. Eğlence yorgunluktan işkenceye dönüşmesin.

Düğün Günü Geldi

Mis gibi bir kahvaltı ile güne başlayın. Nişanlınızla son konuşmaları gerçekleştirin. Kuaföre gidip makyaj , saç kesim vs. ihtiyaçlarınızı giderin. Gelinlik ve Damatlıklarınız giyin, son kez nasıl göründüğünüze bakın. Her şeyin güzel geçmesi adına derinden bir nefes alın. Mutluluk yüzünüzden düşmesin…

Düğün hayatımızın en önemli anlarından biridir. kına organizasyon gecesinden sonra saadetimizin finalidir düğünlerimiz. Saadete giden yolda bizler sadece aracıyız. En özel anlarınıza renk katmaya geldik 🙂

İletişim: 0 (532) 766 6208

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest