Beylikdüzü Kına Mekanları

BEYLİKDÜZÜ KINA MEKANLARI İNCİSİ ASRI RÜYA

Beylikdüzü kına mekanları incisi Asrı Rüya Kına Davet bir Asrı Rüya Organizasyon kuruluşudur. Yılların vermiş olduğu tecrübemiz sizlerin tebessümü olacaktır. Full organizasyon olarak kına konseptiyle bölgede iddaalıyız.

 

 

Kına organizasyon firması olarak Türkiye’nin 4 büyük firmasından biri olmanın haklı gururu ile Beylikdüzü’nde sizlere kalitenin adresi olmaya kararlıyız. Asrı Rüya Kına Davet olarak değişen renk ve taht konseptleri ile kaliteli kına evini sizler için açtık. Beylikdüzü sakinlerinin paha biçilemez elit kitlesine hizmet etmek oldukça ağır yük ve sorumluluk gerektirir. Bizlerde bunun bilincinde olarak hiçbir masraftan kaçmadan ve organizasyonlardan gelen tecrübelerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız. Gülyapı Skyport binasında E-5 yoluna sıfır ve Marmara Park Karşısında ulaşımı kolay bir konumdayız. Mekan dahil full kına organizasyon sunmaktayız. Kına organizasyon paketinde neler var.

beylikdüzü kına mekanları

Beylikdüzü Kına Mekanları Fiyatları

Beylikdüzü’nde ve çevresinde hizmet veren kına mekanları genel olarak 3000 TL gibi fiyatlardan başlamaktadır. Fakat rekabet dolayısıyla takip etme sonucunda gördük ki hiçbir organizasyon akışı bulunmamakta. Nedime kızları genel olarak hizmette kullanmaktadırlar. Organizaasyon bir sanattır ve herkes bu sanatı layığıyla yapamamaktadır. Sadece para yatırıp mekan açmak ihtiyaçları karşılamamaktadır. Bundan dolayı iddaalıyız. Çünkü organizasyon bizim işimiz ve bunu mekana bütün haliyle taşıdık. Mekanımız ve organizasyonlarımızda sunumlarımızı görmek isterseniz kahvemizi içmeye bekliyoruz. Açık ve kapalı otoparkımız, açık terasımız ve balkonumuzla, misafirlerinizi ferah ortamda ağırlıyoruz. Ayrıca terasta konaklayan misafirlerimiz için sıcak içecek ikramlarımız bulunmaktadır.

 

Beylikdüzü kına iletişim

Aklınıza takılan ne varsa bir telefon kadar yakınız. Sorularınızı ve düşüncelerinizi iletmeniz, bizim için en büyük mutluluktur.

“Organizasyon telafisi olmayan bir sanattır.”

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest