Beylikdüzü Kına Mekanı ve Salonları

Beylikdüzü Kına Mekanı Aramalarında Tüm Salonlar ve Detayları Sizlerle

Beylikdüzü Kına Mekanı en çok ilgi duyan mekanlar aramasında yer almaktadır. Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece ve Avcılar bölge olarak kına yerleri üzerine geniş hizmet vermeye açık fakat yeterli salonların bulunduğu bölge olamamıştır. Kına organizasyon konusunda gelişim aşamasında olan bir yerleşim yeri olmaktadır. Kına organizasyonları, düğün, sünnet, baby shower ve doğum günü organizasyonlarında oldukça elit bir insan kitlesini barındırmasına rağmen layık olduğu organizasyona ulaşamıştır. Beylikdüzü kına mekanları alanında oldukça geniş araştırma sonucunda elit otellerde sunmuş olduğumuz tüm dış organizasyonu kendi salonumuzda yapmaya karar verdik. Kına organizasyonu sektörünün oldukça ilgi toplaması üzerine birçok merdiven altı organizasyon firması kurulmuştur. Düğün salonları bir kına tahtı alarak kına gecesi yapıyoruz demeye başlamıştır. Bu işi merdiven altı yapan organizasyon şirketleri, müşteriler tarafından sundukları fiyat ile cazip gelmeye başlamıştır. Fakat tercih edilen bu firmalar zamanla yaratılan kabusun ana temeli olmuştur. Cüzi rakamlara iş bitirmesi sebebiyle tercih edilen merdiven altı organizasyon şirketleri beklenilen talepleri karşılayamamıştır. Unutmayalım organizasyon telafisi olmayan bir sanattır. Hayatınızda bir defa yapılan bu güzel günlerin asla geri dönüşü ve telafisi yoktur.

beylikdüzü kına mekanı

Kına Mekanı ve Salonları Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler…

Geçmişimizden günümüze gelen salon işletmecilerinde standart olarak eski jenerasyon bakış açısı devam etmektedir. Kına gecesi için tercih edeceğiniz mekanları titizlikle incelemelisiniz. Gelişen ve trende haline gelen kına gecesi salonları hızla çoğalmaktadır. Buna istinaden seçim yapmak oldukça zor bir süreç olacaktır. Kına organizasyonu yapan kına mekanları için dikkat etmeniz gereken noktalar sizler için listelenmiştir.

 • Kına gecenizin ortalama kaç kişilik bir organizasyon olacağını planlamalısınız.
 • Bakacağınız salonun kına gecesi organizasyonu için uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz
 • Büyük salon kiralamaktan kaçınmalısınız. Çünkü kına organizasyonları katılım itibari ile az kişiye ulaşmakta ve salonda bir köşeye toplanmak zorunda kalıp çirkin görüntülere sahne olabilirsiniz.
 • Kına gecenizde kullanacağınız aksesuar ve organizasyon ekipmanlarının olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
 • Daha önceki kına deneyimlerini sorgulayarak internet ve sosyal medyada çalışmalarını takip etmelisiniz.
 • Müşteri memnuniyet ve yorumlarını incelemeli iletişime geçerek fikir edinmelisiniz.
 • Kına yerleri ve salonları sadece bu işlere özel tasarlanmış ve tüm aksesuarları içinde barındırmaktadır. Özellikle kına mekanları tercih etmelisiniz.
 • Butik mekanlar tercih etmeye çalışmalısınız.
 • Organizasyonda eşlik edecek organizasyon kadrosunun akışını sormalısınız
 • Taleplerinizi açık ve net şekilde belirlemeli ve mekan sahibine sunmalısınız. Taleplerinize karşılık verip veremeyeceğini tepkilerinden aşağı yukarı anlayabilirsiniz.
 • Salonda kullanmış olduğu bindallılarını, kaftanlarını ve diğer malzemeleri anlaşmadan önce görmek istediğinizi belirtmelisiniz.
 • Bütçe kıyaslaması yaparken deneyimleri göz önünde bulundurmalısınız. Aksi taktirde kaçınılan üç kuruş maliyetin kına gecesinde dönüşü ağır olabilir.
 • Tecrübeli ve deneyimli yerleri tercih etmek sizin için en doğru karar olacaktır. Unutmayın organizasyon telafisi olmayan bir sanattır.
 • beylikduzu-kina-mekanlari

İstanbul’un her bölgesine organizasyon hizmeti vermekteyiz. Organizasyon ve Beylikdüzü Kına Mekanları için bize ulaşabilir teklif alabilirsiniz…

Organizasyon Paketlerimiz için Tıklayınız…

ekonomik-kina-peketi

uygun-fiyatli-kina-organizasyonuiyi-kina-organizasyonu

 

 

 

 

 

Organizasyon için Arayınız… 0532 766 6208

kina-tahtlari-modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kına Evimiz İçin Bizi Arayınız… 0532 470 2059

kin-tahti

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest