Anadolu Avrupa Yakası Kına Organizasyon Mekanları

Asrı Rüya Kına Organizasyon ve Davet Salonu olarak sizlere bu mutlu gününüzde uygun fiyata ekstra hizmetler sunmaya adayız. Asrı Rüya Kına Organizasyon ve Davet Salonu ailesi olarak hem Anadolu hem de Avrupa yakasında hizmet vermekteyiz. Ucuz kına organizasyonu konusunda bu kadar iddialı olmamızın en büyük nedeni sizlere sunacağımız paket seçenekleridir. Hayalini kurduğunuz kına gecesini uygun fiyata gerçekleştirmek istiyorsanız hazırladığımız kına organizasyonu paketlerinden birisini seçmeniz ve kına gecesinin gerçekleşeceği günü beklemeniz yeterli olacak.

Kokoş Kına Konsept Paketi

Anadolu Avrupa Yakası Kına Organizasyon Paketleri

Asrı Rüya Kına Organizasyon ve Davet Salonu ailesi olarak ilk önceliğimiz sizin hayalini kurduğunuz kına gecesini gerçekleştirmenizdir. Yaptığımız organizasyonda yer alan etkinlikleri dilerseniz sizler bütçenize göre ayarlayabilirsiniz. Bu sayede en ucuz kına gecesi mekanları listesinde yer alıp, bayanların bizleri tercih etmesini hedefliyoruz. Yaptığımız organizasyonda yer alan ekip arkadaşlarımız kınanın yakılmasından tutun davulların çalınmasına kadar birçok alanda kına gecenizde faaliyet gösterecek ve bu hizmete başka hiçbir yerde bulamayacağınız uygun fiyata sahip olacaksınız.

 

anadolu yakası kına organizasyon

Hayalini uzun zamandan beri kurmuş olduğunuz kına gecenizin uzun süre konuşulmasını ve güzel geçmesini istiyorsanız kına gecesi mekanı belirlemeden önce bu konuda kendisini kanıtlamış profesyonel olan firmamıza danışın. Anadolu ve Avrupa yakası kına organizasyonu denildiği zaman herkesin aklına gelen ilk firma olan Asrı Rüya Kına Organizasyon ve Davet Salonu olarak, kına gecenizin hem daha kusursuz hem de daha uygun fiyata olmasını sağlayabiliriz.

 

 

Anadolu Avrupa Kına

Anadolu yakası ve Avrupa yakası dahilinde kına organizasyonu denildiği zaman bu kadar iddialı olmamızın en büyük nedeni yüzlerce kına organizasyonu gerçekleştirip insanları mutlu etmiş olmamızdır. Aşkınızı her yönüyle yansıtan Anadolu ve Avrupa yakası kına gecesi organizasyonu için her ayrıntıyı sizler için bizler düşünüp hayata geçiriyoruz.

Ekonomik Kına Organizasyonu Paketi

ekonomik-paket-kina

Standart Kına Organizasyonu Paketi

standart-paket-kina

Gold Kına Organizasyonu Paketi

avrupa yakası kına organizasyon

Ekstra Hizmetler

* Bayan Dj Kiralama

* Ses Sistemi Kiralama

* Dansöz Kiralama

* Zenne Kiralama

* Kına Tahtı Kiralama

* Açılış Organizasyonu

* Düğün Organizasyonu

* Süsleme

* Video ve Fotoğraf Çekimi vb

Tüm Organizasyonlarınızda Hizmetinizdeyiz…

En Uygun Kına Gecesi Organizasyon Hizmetleri İletişim

Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası kına organizasyon mekanları konusunda aklınıza takılan soruları sormak ve kına gecesi paketleri ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Organizasyon Ofisimiz: Erenler 2 İş Merkezi K:4 D:132
Tel: 0532 766 6208
Whatsapp: 0532 766 6208

Kına Evimiz : Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı No 1 D 53 Skyport Gülyapı Beylikdüzü

Asrı Rüya Kına Beylikdüzü Davet Salonu

Tel: 0532 470 2059

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest