2020 Kına Gecesi Organizasyonları Alanında En Başarılı Organizasyon Firmaları

2020 Kına Gecesi Organizasyonlarında Başarılı Firma Seçimi

Merhaba sevgili gelinlerimiz 2020 kına gecesi organizasyonlarında başarılı organizasyon şirketlerini beraber değerlendirerek seçeceğiz. Bu yazımızda 11 yıllık organizasyon deneyimlerimizi sizinle paylaşarak size kılavuzluk edeceğiz. Kına organizasyonlarında gelinlerin oldukça ilginç seçim ve tercih sebeplerini gördük. Ama bu ilginç seçimler birçok gelinin en özel gecesini mahvetmeye yol açmaktadır. Kına gecesi organizasyonları planlarken dikkat etmeniz gereken çok fazla seçenek bulunmaktadır. Öncelikle en büyük detay firma sahibini tanımamızla başlayacaktır. Çünkü firma sahibinin vizyonu firmanın vizyonunu belirleyen önemli unsurlardan birisidir. Eğer sizin sunduğunuz ve hayal ettiğiniz kına gecesi fikirleri firma sahibi tarafından geçiştiriliyorsa veya önemsiz gibi hissettiriyorsa oradan uzaklaşın. Çünkü profesyonel firmalar kendi akışlarını gelin hanıma göre değiştirebilir. Bu tamamen tecrübe işidir. Şayet organizasyon şirketi size; bizim akışımız bu, buna uymak durumundasınız diyorsa tamamen cesaret edemediği durum var ve tecrübesizlik hakimdir. Yine arkanıza bakmadan kaçabilirsiniz 🙂

2020 kına gecesi

Kına Organizasyon Şirketi Seçerken Kalbinin Sesini Dinle

Kına organizasyon şirketi seçerken kesinlikle ilk dinlenmesi gereken kalp sesidir. Çünkü araştırmalardan sonra size kalacak en doğru kılavuz budur. Kına organizasyon şirketi seçerken öncelikle firmanın geçmiş tecrübesi çok önemlidir. Kullandığı aksesuarlar, bindallı modelleri, konseptler, nedime kızlar ve nedime kızların kostümü gibi bir çok detay var. Çoğu gelinlerimizin bakmış olduğu açı fiyat ile ilişkilenmekte. Genelde mantık şu yönde: Aynı şeyleri yapıyorlar, sunuyorlar. Neden daha fazla para ödeyeyim. Bu çok yanlış bir mantık. Çünkü çoğu firma merdiven altı çalışmakta. Hafta içi başka işlerde çalışıp hafta sonu veya akşamları ek olarak kına organizasyon işi yapıyorlar. Ekstracılar her zaman bu işi eksik yapmaktalar. Hayatını tamamen ve tek iş alanında kına gecesi üzerine adamış firmaları tercih etmelisiniz. Bizi tercih edip etmemeniz mühim değil ama ücretsiz fikir danışmak için de olsa arayabilir dilediğinizi sorabilirsiniz. 0532 766 6208 numaralı telefonumuz 7/24 hizmet vermektedir.

Firmanın Gelinlerden Beklediği Neler 🙂

Evet bu kısımda çok önemli bir durum. Genel olarak gelin hanımların firmalardan beklentisi yüksek olduğu gibi aslında firmalarında gelinlerinden beklentileri bulunmaktadır. Öncelikle pinpirikli ve herşeyi kontrol altında tutmaya çalışan gelinler nedimeleri ve firma sahiplerinde negatif durum yaratmaktadır. Oluşan bu durum hatalara ve akışta kötü gidişata sebep olmaktadır. Organizasyon eğlence işidir ve firmayı tercih ettikten sonra artık o firmanın tecrübesine kendinizi bırakmanız daha sağlıklı bir seçim olacaktır. Tabi ki özel gecenizde stresli olmanız oldukça normal. Organizasyon firması zaten sizin yükünüzü hafifletmek, stresinizi almak ve gecenizi güzelleştirmekle yükümlü. Fakat stresinizden doğan ruh hali gecenizi kabusa döndürmesin. Siz gelinlerimize tek tavsiyemiz organizasyon öncesi firma ile planlamanızı birlikte yapmanız ve kına gecesi anında ferah olmanız. Çünkü siz tebessüm ederseniz emin olun bütün ekipten tutun misafirlerinize kadar yansımakta. Haliyle doğan güzel enerji gecenizi iyi ve güzelliklere itecektir.

Gönlünüzce güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle… 🙂

Share this story
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest